FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

З малої стежини - твій шлях до вершини


Проблема молодіжного безробіття залишається одним із найактуальніших питань соціально – економічної політики держави.

Самостійна життєва дорога молодої людини починається з випускної лави навчального закладу. Знайти місце роботи за здобутим фахом – одне з найбільш значущих завдань для випускника. Коли людина отримує задоволення від роботи, в повному обсязі використовує творчий потенціал - вона по-справжньому щаслива.

З метою подолання дисбалансу на ринку праці, активізації зусиль учнів у виборі професійної діяльності у ДПТНЗ "Свеський професійний аграрний ліцей" організовано «День відкритих дверей навчального закладу», який відвідали учні випускних класів школи №1 та №2 селища Свеса та тимчасово безробітні, які стоять на обліку в Ямпільському районному Центрі зайнятості.

Вступне слово Венгер Т.О.,провідного спеціаліста відділу активної підтримки центру зайнятості, привідкрило ситуацію на місцевому ринку праці та вказало на важливість здобуття затребуваних професій, робітничих та до душі. Основою для цього є всебічне вивчення та врахування професійних інтересів, прагнень, психологічних особливостей, стану здоров’я молодої людини.

Профгеографічна презентація та виступ агітбригади учнів ліцею розкрила світ можливостей кожної зі спеціальностей: тракторист – машиніст с/г виробництва, водій автомобіля (категорії «С»), електромонтер по обслуговуванню та ремонту електроустаткування, кухар, кондитер, електрогазозварник, слюсар, плодоовочівник. Спектр великий, а вибір у кожного свій.

Учні ліцею мають можливість проходження практичних занять та стажування на виробництві з метою подальшого працевлаштування. І також забезпечуються харчуванням, стипендією, бажаючим надається гуртожиток.

Діти з цікавістю переглянули презентацію, а коментарі майстрів в/н та викладачів під час екскурсії кабінетами та лабораторіями закладу про можливості професії нікого не залишили байдужими.

Родзинкою заходу був виступ та акапельний спів учениці І курсу. Оваціями зустрічали та проводжали Шуляк Вікторію.

В кінці заходу всі присутні отримали профорієнтаційні буклети з логотипом навчального закладу та візитівки з корисною для них інформацією./Files/images/DSC05673.JPG

/Files/images/105_6603.JPG

Виставка декоративно- прикладного мистецтва.

/Files/images/105_6608.JPG Агітбригада ліцею

/Files/images/DSC05681.JPG Виступ Венгер Т.О.

/Files/images/DSC05679.JPG Виступ агітбригади/Files/images/DSC05684.JPG

Музичне вітання Шуляк Вікторії

Кiлькiсть переглядiв: 293

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.